Vi boede på hotellet i 10 dage, og vi nød hele vores ophold til det fulde.
Hotellets personale er søde og hjælpsomme, og man bliver altid taget godt imod, dog var bemandingen en anelse lav, så vi skulle kigge lidt ekstra efter en bartender i baren i bygning nr. 2, men vi var der også tidligt på sæsonen, så vi tænker, at det er derfor.
Det kan betale sig at tilkøbe all inclusive på opholdet, og man fortryder det ikke, da maden var fantastisk og varieret.
Vi havde en super god oplevelse i forbindelse med, at vi desværre var nødt til at ringe og klage over nogle andre gæster, der larmede højlydt med snak og latter kl. 01 om natten lige uden for vores værelse, som lå i stueetagen uden for baren.. De kunne ikke få dem til at dæmpe sig, men vi blev dagen efter opgraderet gratis til et værelse i hovedbygningen til et værelse med havudsigt.